Mark Ruffalo: Nisam baš "obdaren"



MARK RUFFALO utjelovit će Hulka u novim "Avengersima", a novinarima koji su posjetili set otvorio se i progovorio o stvarima koje su ga za vrijeme snimanja najviše mučile.

Naime, kada su ga novinari upitali kako je bilo snimati u odijelima za "motion capture", glumac je rekao: "Da, bio je to moj prvi dan i bio je to očajan dan. Bilo zadimljeno, pravi pakao i osjećao sam se neugodno. Nisam baš obdaren, a ta odijela ne skrivaju previše".

Slične je probleme imala i Scarlett Johansson koja na snimanju nije nosila donje rublje, ali Ruffalo je dodao da je ona u svom odijelu izgledala dobro, piše Huffington Post.

Dodao je i da je učinio grešku čitajući komentare fanova. Naime, njegov angažman u filmu nije naišao na dobre reakcije kod svih fanova. Lik Hulka dosad su utjelovili Eric Bana i Edward Norton, a novi "Avengersi" sa kino prikazivanjem kreću 4. svibnja.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.