George Michael želi snimiti duet s Adele



GLAZBENIK George Michael želi snimiti duet s pjevačicom Adele. Prema pisanju britanskog tabloida The Mirror, navodno je u pregovorima s Adele da snime pjesmu za njegov nadolazeći album.

"George radi na novom albumu. Nije tajna da obožava Adele i da je želi na svom novom uratku. Čak je ostavio i svog dečka u Australiji kako bi predstavio Adele na dodjeli Brit Awardsa. Adele je također njegova velika obožavateljica pa će zbog uzajamnog divljenja najvjerojatnije i doći do suradnje", izjavio je njegov bliski prijatelj.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.