George Michael se vratio s rehabilitacije

PJEVAČ George Michael se vratio s rehabilitacije na kojoj je bio od veljače, javlja The Independent. 

 

49-godišnji Michael proveo je dva mjeseca u ustanovi u kojoj tjedan dana boravka košta 243.000 kuna u Australiji dok je njegov dečko Fadi Fawaz odsjeo u luksuznom domu u Byron Bayu.

 

The Sun on Sunday prenosi kako je glazbenik bio liječen i zbog emocionalne uznemirenosti, uz ostale probleme. 

 

Obojica su se vratili u London, a Michaelu je ovo drugi put da je zabrinuo javnost svojim zdravstvenim stanjem posljednjih godina, kada je 2011. hospitaliziran zbog teške upale pluća.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.