Naime, ona se za Noć vještica prerušila u "kraljicu kanabisa", a ludo provedenu večer dočekala je samo u toplesu. Točnije, nosila je samo veo,
Uz fotografiju je objavila i komentar: "Jutro poslije! Dobro jutro studeni".
Uz fotografiju je objavila i komentar: "Jutro poslije! Dobro jutro studeni".