Virgin najavio ulazak u Formulu E

Kompanija Virgin najavila je svoje sudjelovanje u premijernoj sezoni Formula E prvenstva koje počinje u rujnu sljedeće godine. Nakon jučerašnjeg predstavljanja kalendara utrka, organizatori su tako otkrili devetu momčad koja će se naći na startnoj liniji u Pekingu, 13. rujna 2014.

###

Britansku momčad Virgina vodit će Alex Tai, a sve će nadzirati sveprisutni milijarder i vlasnik Virgina, Richard Branson. Ostalih osam timova koji su se do sada prijavili za sudjelovanje u natjecanju električnih bolida uključuju: Andretti Autosport, Dragon Racing, China Racing, Super Aguri, Mahindra Racing, Drayson Racing, e.dams i Audi Sport ABT. U sjeni je ostao još jedan tim koji tek treba biti otkriven, a svih deset momčadi koristit će električni Spark-Renault SRT_01E koji razvija 268 KS.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.