SAPONIJA Osijek novi je korisnik programa Car Fleet Management poduzeća AutoZubak, koji podrazumijeva nabavu i trajno održavanje voznog parka tvrtke.
Ugovor o dugoročnom partnerstvu te nabavci i održavanju 25 automobila marki VW i Audi, u Osijeku su u petak, 19. prosinca potpisali direktor prodaje Saponije Mario Müller i direktor VW centra AutoZubak, Dino Brekalo. Direktori su istodobno najavili novu isporuku vozila Saponiji početkom iduće godine a riječ je o 15 vozila marke VW Caddy.
Istodobno je pozdravio nastup AutoZubaka na osječkom području, otvaranjem novog centra u 2004. godini. Direktor AutoZubak VW centra, Dino Brekalo partnerstvo sa Saponijom nazvao je značajnim poslovnim potezom ali i vrijednom simbolikom ulaska na tržište Osječko-baranjske županije.
Otvaranje AutoZubak prodajno-servisnog centra u Osijeku predviđeno je za lipanj 2004. godine.