Parkirali Aston Martina na splitskoj Rivi

AUSTRIJSKI par provozao se svojim Aston Martinom gotovo posred splitske Rive tražeći parking mjesto, javlja Glas Dalmacije.

Splitska je Riva danas u poslijepodnevnim satima na trenutak sličila auto-showu, a ne paradi brodova Croatia Boat Showa koji službeno započinje sutra.

Automobilom koji je poznatiji iz filmova o Jamesu Bondu, uredno se austrijski par parkirao na bijelim pločicama. Možda ih je bijela Riva podsjetila na kakvo luksuzno parkiralište.

Ne obazirući se na komentare prolaznika, par se prošetao do prvog kafića i sjeo na piće.

B.V.
Foto: Glas Dalmacije

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.