OVIH dana je započeo s radom novi AutoZubak Škoda prodajno servisni centar u Požegi.
Svečanim otvorenjem u nazočnosti brojnih građana, te uzvanika iz političkog i gospodarskog života na glamurozan je način obilježen početak poslovanja poduzeća AutoZubak u požeškoj regiji.
Na svečanosti se uzvanicima obratio i gradonačelnik grada Požege, gospodin Zdravko Ronko koji je čestitao AutoZubaku na još jednom uspjehu i zaželio uspješno poslovanje Škoda centra u tom gradu. Vlasnik poduzeća Pavo Zubak i predsjednik Uprave Tomislav Radoš u svojim su govorima istaknuli strategiju poduzeća kao društveno odgovornog te najavili aktivnosti usmjerene k razvoju društvene zajednice. Prva u nizu je donacija od 50.000 kuna dječjim vrtićima Požege u svrhu realizaciju programa pod nazivom Montessori pedagogija.
Samu svečanost svojim nastupom uljepšali su glumci, glazbenici i plesači iz zagrebačkog kazališta Komedija izvedbom mjuzikla Chicago, te Jasna Bilušić i Cool Date.
Prodajno-servisni centar se rasprostire na preko 700 četvornih metara od čega gotovo polovica otpada na prodajni salon u kojem su izloženi svi Škodini modeli. U koncesiji je trenutno zaposleno petnaestak djelatnika. Tvrtka će do kraja ovog mjeseca omogućiti građanima Požege kupnju novih vozila iz Škodinog programa po posebno povoljim uvjetima.