Novi Škoda centar u Požegi

OVIH dana je započeo s radom novi AutoZubak Škoda prodajno servisni centar u Požegi.

Svečanim otvorenjem u nazočnosti brojnih građana, te uzvanika iz političkog i gospodarskog života na glamurozan je način obilježen početak poslovanja poduzeća AutoZubak u požeškoj regiji.

Na svečanosti se uzvanicima obratio i gradonačelnik grada Požege, gospodin Zdravko Ronko koji je čestitao AutoZubaku na još jednom uspjehu i zaželio uspješno poslovanje Škoda centra u tom gradu. Vlasnik poduzeća Pavo Zubak i predsjednik Uprave Tomislav Radoš u svojim su govorima istaknuli strategiju poduzeća kao društveno odgovornog te najavili aktivnosti usmjerene k razvoju društvene zajednice. Prva u nizu je donacija od 50.000 kuna dječjim vrtićima Požege u svrhu realizaciju programa pod nazivom Montessori pedagogija.

Samu svečanost svojim nastupom uljepšali su glumci, glazbenici i plesači iz zagrebačkog kazališta Komedija izvedbom mjuzikla Chicago, te Jasna Bilušić i Cool Date.

Prodajno-servisni centar se rasprostire na preko 700 četvornih metara od čega gotovo polovica otpada na prodajni salon u kojem su izloženi svi Škodini modeli. U koncesiji je trenutno zaposleno petnaestak djelatnika. Tvrtka će do kraja ovog mjeseca omogućiti građanima Požege kupnju novih vozila iz Škodinog programa po posebno povoljim uvjetima.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.