Golf Cabrio stiže 2011.

NJEMAČKI proizvođač iz Wolfsburga je krajem prošlog tjedna potvrdio kako tijekom sljedeće godine možemo očekivati dolazak cabrio izvedbe Golfa.

Riječ je o modelu koji će se proizvoditi u Volkswagenovim pogonima u Osnabrücku preuzetim od Karmanna.

Detalji vezani uz automobil su za sada izostali, no s obzirom da se radi samo o karoserijskoj varijaciji postojećeg modela sve osim krova će vjerojatno ostati identično, uključujući i motorizaciju. Proizvodnja će započeti u proljeće sljedeće godine, pa možemo očekivati premijerni nastup na ženevskom auto salonu, do kada će zasigurno postati poznate i ostale informacije.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.