Novi Mondeo troši na kapaljku, a koristi dva elektromotora
Novi Mondeo pokreće 2.0 benzinac uz pomoć elektromotora, koji zajedno razvijaju ukupno 190 konjskih snaga. Mondeo koristi dva elektromotora. Jedan se koristi kao pogonski, a drugi radi kao generator za regenerativno punjenje baterija.
U Fordu tvrde da je trajnost baterija 10 godina ili 240.000 kilometara.
Prema tvrdnjama, hibridni Mondeo u prosjeku će trošiti 4,3 l/100 km, uz emisiju štetnih plinova od 99 g/km. U praksi je navedena brojka ostvariva jedino kod djelomičnih opterećenja. Autonomija samo na struju iznosi 32 kilometra.
Baterije je potrebno redovito puniti
Hibridi poput Mondea sastoje se od motora s unutarnjim izgaranjem, elektromotora, generatora, baterije te prijenosnog mehanizma. Elektromotori mogu biti spojeni s glavnim motorom i smješteni poprečno ili uzdužno iznad prednje osovine ili pak mogu biti smješteni u kotačima automobila (koliko kotačatoliko elektromotora) čime se ostvaruje pogon na sve kotače.
Za svoj rad elektromotor se napaja iz posebnih nikal metal hidrid (NIMH) ili litij ionskih baterija (LiIon) smještenih u stražnjem dijelu automobila. Pri tome je potrebno imati i DC/AC pretvarač koji istosmjernu struju u baterijama pretvara u izmjeničnu za rad elektromotora.
Radni napon elektromotora u pravilu iznosi od 450 do 650 V.
Nadalje, da bi baterije imale stalan kapacitet potrebno ih je redovito puniti, uz pomoć generatora ili gradske mreže. Ovisno o konkretnom hibridu, elektromotor može raditi kao generator ili može biti ugrađen odvojeni generator koji puni baterije kada je uključen motor s unutarnjim izgaranjem.