U NAŠU redakciju nedavno je stigao zanimljivi mail u kojem Ivica Cesarec, zaljubljenik u autosport, daje svoj komentar o netom završenoj manifestaciji, najvećem auto-događaju u Hrvatskoj i šire.
Iako AutoIndex ne prati autosport u cjelini, već se time bavi naša sportska redakcija, pismo našeg posjetitelja otvara brojna pitanja o hrvatskoj autosport sceni, temi o kojoj se definitivno ima što reći. Umjesto bilo kakvog komentara prenosimo tekst u cijelosti:
"Zagreb Auto Show je zatvorio svoja vrata. Brojka od preko 200.000 posjetitelja koji su doslovce preplavili izložbene podije, govori da Hrvati u velikoj mjeri vole automobile i da su im limeni ljubimci bitna životna sastavnica. Ovogodišnji Auto Show pružao im je dovoljno eksponata za uživanje i rasplamsavanje želja da se određeni primjerak nađe i u njihovu dvorištu. No, kada se povuče paralela između autosporta kao prirodnog i najsrodnijeg sporta s autoindustrijom i tim izloženim eksponatima, serijskim automobilima, i ovogodišnji sajam pokazao je da Hrvati za autosportom uopće ne mare i da se prema njemu odnose kao prema nekakvoj nepoznatoj tvorevini s druge planete.
A odnose se tako jer im autosport nije približen, predstavljen i podastrt pred njih da ga konzumiraju. Svaki onaj koji je platio ulaznicu da bi vidio najnovije primjerke trkaćih inačica, od rallyspecijalki, WTTC bolida, pa sve do Formule 1, ostao je razočaran. To je ono što je normalno za sajmove automobila i za očekivati je da će svaka marka koja sudjeluje u bilo kojoj grani autosporta predstaviti i svoje sofisticirane trkaće strojeve.To je njihov ponos, imati uspješan sportski model koji će svojim imidžom pospješiti prodaju serijskih modela, to je smisao sudjelovanja u autosportu i razvoja trkaćih automobila, to je proizvodnji automobila najsrodniji marketinški plan. Svugdje, ali ne i kod nas!
Našim zastupnicima autosport i reklamiranje kroz njega zadnje je za čime bi posegnuli. Kod nas se radi po nekim "naškim" shemama, vrednuju se neke druge, marginalne vrijednosti.
Hostese, vojska hostesa po izložbenim podijima izbačenih u prvi plan trebale su biti tu i plijeniti pažnju i veću od samih automobila, a kako su mediji izvještavali i važnost koju su pridavali "instituciji“ hostese, stekao sam dojam da se radi o Zagreb manekenke Showu, a da su automobili tu zapravo onako usput. A u poplavi kojekakvih izbora ljepote dobili smo ovom prilikom još jedan; Izbor za miss Auto Showa.
Pa što će onda, primjerice, Peugeotu njihov 207 S 2000 i svi njegovi uspjesi na rally stazama kad oni u svojim redovima imaju najljepše djevojke sajma, Fiatu njihov super uspješni Punto S2000 i najatraktivnije vožnje Giandomenica Bassa kad je njihov marketing usmjeren dodjeli novog "fićeka" pjevačici, ili Ford npr., koji je umjesto Focusa WRC i prilike da se pred Hrvatima pohvale kako su vodeći u svjetskom prvenstvu, na svoj štand postavio rekvizite za stolni nogomet i mali štandić članova ljubitelja nogometne "repke". Tipično hrvatski!
A kako i ne bi kad su ti isti posjetitelji kroz tjedan održavanja sajma s jednakom žarom uzdisali za izloženim automobilima i hostesama koje su se rastezale po njima, pa se onda s jednakim žarom vraćali kući, sjedali pred TV i gledali utakmice Lige prvaka i kupa UEFE. Nitko se tada više nije ni sjećao da je na Zagreb Auto Showu vidio tri, svega tri rasna trkača: Renaultov bolid F1, Peugeotov 908 i Seatov Leon za WTTC, sva tri postavljena onako, u drugi plan.
I na kraju kada se sve zbroji i podvuče crta, pada mi na pamet ideja da već za idući zagrebački sajam automobila proizvođači-izlagači na svojim automobilima kotače zamijene loptama, pa da se na jednom mjestu utjelove velike ljubavi Hrvata: automobili, nogomet i lijepe djevojke.
Kad već autosport ne stanuje ovdje!"
Ivica Cesarec
Foto: I.C., L.T.