Tony Cetinski očaran Lexusom

LEXUS je u  austrijskom Tirolu predstavio potpuno novi Lexus GS, a ulogu regionalnog ambasadora marke ponio je glazbenik Tony Cetinski. 

Hrvatskom pjevaču ukazana je velika čast i odgovornost za promicanje jednog od najprestižnijih svjetskih automobilskih brendova, a Tony je iznimno  ponosan  što je njegov dugogodišnji rad prepoznat na ovaj način.

Na druženju u Münchenu i Austrijskom Tirolu Tony je posjetio međunarodno predstavljanje četvrte generacije najnovijih  luksuznih poslovnih limuzina GS 250 te GS 450h.  Lansiranje novih modela i predstavljanje Lexusovog ambasadora proslavljeno je u austrijskom Tirolu u hotelu Kempinski gdje je upriličeno druženje i za uvažene Lexusove goste. Tony je imao priliku razgovarati sa vodećim Lexus dizajnerima i inženjerima te iz prve ruke saznati sve o automobilu.


Ponosan sam što sam izabran za ambasadora ovog fascinantnog vozila. Lijepo je kada ljudi prepoznaju  tvoj rad i odluče se vezati uz tvoje ime. Novim albumom opravdat ću ukazano mi povjerenje "  izjavio Tony Cetinski koji nakon tri uspješne godine nastavlja suradnju s Lexusom.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.