LEXUS je u austrijskom Tirolu predstavio potpuno novi Lexus GS, a ulogu regionalnog ambasadora marke ponio je glazbenik Tony Cetinski.
Hrvatskom pjevaču ukazana je velika čast i odgovornost za promicanje jednog od najprestižnijih svjetskih automobilskih brendova, a Tony je iznimno ponosan što je njegov dugogodišnji rad prepoznat na ovaj način.
Na druženju u Münchenu i Austrijskom Tirolu Tony je posjetio međunarodno predstavljanje četvrte generacije najnovijih luksuznih poslovnih limuzina GS 250 te GS 450h. Lansiranje novih modela i predstavljanje Lexusovog ambasadora proslavljeno je u austrijskom Tirolu u hotelu Kempinski gdje je upriličeno druženje i za uvažene Lexusove goste. Tony je imao priliku razgovarati sa vodećim Lexus dizajnerima i inženjerima te iz prve ruke saznati sve o automobilu.
Ponosan sam što sam izabran za ambasadora ovog fascinantnog vozila. Lijepo je kada ljudi prepoznaju tvoj rad i odluče se vezati uz tvoje ime. Novim albumom opravdat ću ukazano mi povjerenje " izjavio Tony Cetinski koji nakon tri uspješne godine nastavlja suradnju s Lexusom.