Seat je najavio kako će na auto showu u Ženevi izložiti Mii Ecofuel, model s najmanje štetnih emisija kojeg je ikad proizvela ta španjolska kompanija. Opremljen je 1.0-litrenim, 3-cilindričnim motorom posebno prilagođenim za kompresirani plin (CNG).
Razvija 68 KS i 90 Nm te troši 2,9 kg plina na 100 km uz emisiju CO2 od 79g/km. Uzimajući u obzir nižu cijenu plina, troškovi u usporedbi s klasičnim Mii znatno su manji.
Poput Volswagenovog Up! eco modela, Mii Ecofuel može pogoniti i benzin. Mii Ecofuel imat će cijenu od 12.000 eura na njemačkom tržištu te će time postati najjeftiniji automobil 'na plin' u ponudi.