Reklame osvajaju i automobile?

Izvršni direktor General Motors-a, Dan Akerson, otkrio je kako njegova kompanija ozbiljno razmišlja o uvođenju reklama koje bi se prikazivale na ekranu multimedijskog sustava GM-ovih modela. 'Umreženi' automobili neće se početi prodavati do sljedeće godine, no to nije spriječilo Akersona da već sada predloži novi način stvaranja prihoda.

###

'Što kada bi se na ekranu multimedijskog sustava pojavio logo sponzora? Koliko puta bi se ta reklama mogla prikazivati i koliko bi se od nje moglo zaraditi?' izrazio je svoje razmišljanje Akerson. Iako je ideja još u svojim začecima, lako je pretpostaviti kako će naići na oštre kritike jer će vozači nevoljko prihvatiti činjenicu da od reklama ne mogu pobjeći ni u svojim vozilima.

Ipak, ostaje otvoreno pitanje mogu li sami vozači imati neke koristi od podvrgavanja neumornom marketingu, kao npr. besplatne nadogradnje ili jeftinije usluge.  Po svemu sudeći, čini se kako ćemo odgovor dobiti već sljedeće godine.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.